מגנטים לאירועים

הפקת מגנטים איכותיים לאירועים
הפקת מגנטים איכותיים לאירועים

להזמנות חייגו עכשיו: 052-4660947 אושרי

מחפשים מגנטים לאירועים? הגעתם למקום הנכון.

ב- O.P הפקות הפקת המגנטים מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר בשוק! ללא כל ספק.

אם הגעתם לכאן במטרה למצוא מחירים זולים למגנטים לאירועים, אז זה לא המקום הנכון, כאן אנו משקיעים באיכות המוצר, מחיר זול = מוצר זול.

אצלנו ב O.P הפקות ניתן למצוא מגנטים לאירועים באיכות מעבדה, מה זה אומר? אנו משתמשים בציוד הדפסה ובחומרים מהאיכותיים שקיימים היום בשוק!

כמה פרמטרים חשובים להפקת מגנטים איכותיים לאירועים:

  1. צילום – הפרמטר הכי חשוב להפקת מגנט איכותי! זאת אומרת, שאם התמונה לא צולמה בפרמטרים נכונים במצלמה ולא יצאה איכותית, כך גם היא תראה על המגנט עצמו, לכן חשוב לפני כל הציוד הדפסה והחומרים שהצלם שמגיע, ידע לשלוט על המצלמה בכל התנאים שיהיו, לשם כך גם צריך מצלמה איכותית ולא מצלמה זולה. ב O.P הפקות אנו עובדים עם מצלמות מקצועיות ואיכותיות ולא רק, אלא שגם כל הצלמים שלנו עברו הכשרה – קורס צילום.
  2. מחשב ותוכנה – למחשב והתוכנה יש חשיבות רבה להפקת מגנטים לאירועים, על המחשב להיות חזק ואיכותי עם מספיק מקום פנוי לשמירת כל התמונות שצולמו במהלך האירוע. על הצלם שמפיק את המגנטים דרוש שתהיה לו מיומנות רבה, גם שידע לשלוט על המחשב במקרה של תקלה, וגם שידע לעבוד בזריזות עם התוכנה להפקת מגנט, אם אין לו את הידע והשליטה המלאה על המחשב והתוכנה, לא יוכל להפיק מגנטים בצורה מקצועית. ב O.P הפקות אנו מגיעים עם מחשב חזק (מעבד I5 ומעלה) ועם כונני גיבוי למקרה הצורך.
  3. מדפסת – כיום בשוק המגנטים קיימים מספר רמות של ציוד הדפסה, כמו בכל תחום יש טוב, פחות טוב, ומצוין – לרוב, כשתתקלו במחירים זולים, צריך לקחת בחשבון שאותו ספק ככל הנראה יגיע עם ציוד זול. אתן לכם טיפ קטן: כשאתם מחפשים צלם מגנטים תבררו עם איזה ציוד הדפסה הצלם מגנטים מגיע, לרוב מדפסות מסוג "קנון" הם המדפסות הזולות שיש בתחום, מדפסות מסוג "אפסון" הם מדפסות איכותיות בתנאי שמשתמשים בחומרים איכותיים ודיו מקורי, ויש מדפסות תרמיות, ללא שימוש בדיו אלא בדבר שנקרא ריבון (היטי, מצובישי, פוג'י ועוד..) הם מדפסות שבדרך כלל ניתן למצוא בחנויות צילום שניגשים לפתח תמונות. הם המדפסות האיכותיות שיש היום להפקת מגנטים. ב- O.P הפקות אנו עובדים עם מדפסות מסוג אפסון ומדפסות תרמיות. (לפי בקשת הלקוח)
  4. חומרי גלם – כל 3 הפרמטרים הרשומים למעלה לא רלוונטים בכלל למגנט איכותי אם אין חומרי גלם איכותיים. זאת אומרת שאם הצלם מגנטים שבחרתם עומד בכל 3 הפרמטרים המוזכרים למעלה אבל לא עובד אם חומרי גלם איכותיים אין לצפות שיצאו מגנטים איכותיים. ב O.P הפקות אנו עובדים עם החומרי גלם מהאיכותיים שקיימים בשוק. משתמשים בדיו מקורי ודפים איכותיים ועבים (260 גרם).

יש עוד המון פרמטרים שחשוב שיהיו קיימים, אך 4 הפרמטרים הללו הם הבסיסיים ביותר שחובה שיהיה לכל צלם מגנטים. 

לדבר ולהגיד כמה המגנטים איכותיים אפשר עד מחר, אבל תכלס בשורה התחתונה חובת ההוכחה עלי, אז לכן הכנתי סרטון קצר שמציג עד כמה המגנטים שלי באמת איכותיים:

להזמנות חייגו עכשיו: 052-4660947 אושרי

לסיכום, ב O.P הפקות אנו מתחייבים לשימוש בציוד הכי איכותי שמתאים להפקת מגנטים, ובחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים, אצלנו לא חוסכים בחומרים על מנת לחסוך בעלויות, ההפך.

להזמנות חייגו עכשיו: 052-4660947 אושרי