מגנטים פולארויד לאירועים

מגנטים פולארויד לאירועים – חידוש מרענן למגנטים לאירועים

מה זה בכלל פולארויד?

בעבר היו מצלמות שמדפיסות תמונות במקום, זאת אומרת שכל קליק במצלמה זה תמונה שיוצאת במקום, התמונה הייתה בצורת ריבוע עם מסגרת לבנה ועבה ורק לאחר כמה שניות שמנערים את התמונה היא מתחילה להתגלות. אז מה שעשינו בעצם לקחנו את ה"סטייל" של פעם, ושילבנו עם עולם האירועים והטכנולוגיה של היום.

איך ניתן להבדיל בין מגנט רגיל למגנט פולארויד?

מגנטים בעיצוב פולארויד
מגנטים בעיצוב פולארויד

ניתן להבדיל ב2 דרכים:

  1. גודל המגנט – הגודל הויזואלי של המגנט הוא הזיהוי הראשון, מגנט בעיצוב פולארויד הוא גדול יותר, המידות הן 10X10 לעומת המגנט הסטנדרטי שהוא במידות 7X10, אם נגיד את זה במילים פשוטות יותר אז מגנט סטנדרטי מודפס כ- 8 מגנטים בדף (A4) ומגנט בעיצוב פולארויד מודפס 6 מגנטים בדף.
  2. סגנון המגנט – כפי שדיברנו בתחילת המאמר הפולארויד הוא הסגנון של פעם, כאשר היו מצלמים בעבר עם מצלמת פולארויד התמונה שצולמה הייתה יוצאת מהמצלמה עם המסגרת הלבנה כאשר החלק התחתון של המסגרת עבה יותר משאר צדי המסגרת, וזה מה שאנו צלמי המגנטים לאירועים עושים כיום, מדמים את העיצוב של פעם עם הציוד והחומרים של היום, משתמשים בעיקר במסגרות בצבעי הלבן ובז'.

מגנטים פולארויד – מחירים בשוק

יש לציין שכמות החומר שיוצאת גדלה ב25% לערך, כלומר אירוע ממוצע שיוצא בו כ400 תמונות, בשל הגודל המיוחד כמות ההוצאה תגדל, לכן המחיר גבוה יותר, יתרה מכך העבודה נעשית בשיטה יותר מתוחכמת ממגנט רגיל, לכן לא כל מי שעושה צילומי מגנטים באירועים יודע להפיק מגנטים בעיצוב פולארויד, לכן יש כאן עניין של ייחודיות באירוע שלכם, והשקעה רבה, המחירים נעים בין 1400-1600 ש"ח, אנחנו מבטיחים כי אנחנו נשיג לכם מחיר הוגן לאיכות עבודה ברמה הגבוה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים,
צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר, מגנט בעל פופולריות גדולה, וכמובן המילה אחרונה בתחום פיתוח תמונות מגנטים באירוע.

מגנט פולארויד תלוי על חבל עם אטב
מגנט פולארויד תלוי על חבל עם אטב

האם ואיפה כדאי לחסוך?

למה נהוג לחפש את הזול יותר ? האם שירות המגנטים שנקבל בין צלם לצלם מדובר באותה איכות צילום מגנט? האם מחיר נמוך מעיד על איכות נמוכה ?
רבים מאיתנו תוהים מה מושך אותנו לחפש את הזול ביותר, מה אנחנו מרגישים כאשר אנחנו משלמים קצת יותר, האם זו הדרך המומלצת? האם ישנה דרך נוספת למדוד לא בעזרת "מחיר החבילה" את איכות השירות ורמת העבודה,
לדוגמא: הזמנתי שירות במחיר זול יחסית לשוק האם אוכל להיות בראש שקט ? התשובה היא בתוך השאלה, מחפשים את הזול, ומקבלים את הזול,
ברור לא כל מה שיקר יותר הוא הטוב ביותר, אבל חשוב לא לחפש את המחיר הזול ביותר, ישנם מחירים הגיוניים לסוגי שירותים,
וחשוב לזכור שישנם גם כאלה שהם ללא כל נסיון וחותכים מחירים כדי שיבחרו בהם מכיוון שאין להם הרבה מה להציע ולהם אין כל נסיון,
לכן בחרו בצורה הגיונית ושכלתנית את נותני השירותים שלכם, ולא רק על שירות זה, אלא על שירותים רבים אחרים, חשוב! לא מדובר על מוצר אחיד, אלא על שירות שונה.

תמונות Polaroid Magnet – להמחשה

 

בסגירת עסקת מגנטים פולארויד אנו מגיעים עם לוח תלייה ייחודי להעצים את החוויה!

אהבתם? גם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד? חייגו עכשיו וקבלו הנחה!

052-4660947