קיר הוליווד לאירועים

קיר הוליווד לאירועים

מחפשים דרך מקורית לקבל את האורחים שלכם? אז קיר הוליווד הוא בדיוק בשבילכם!

קיר הוליווד לאירועים

קיר הוליווד זו אטרקציה עשירה ויפייפיה, שקיימת בשוק שנים בודדות ותופסת תאוצה! דרך מקורית ומגניבה לקבל את האורחים שלכם, לגרום לכל אחד ואחד מהאורחים שהגיעו לכבד אתכם להרגיש V.I.P.

אז איך זה עובד?

קיר הוליווד לאירועים יוקרתיים
קיר הוליווד לאירועים יוקרתיים

לא כל אחד יכול לעשות קיר אוסקר לאירועים, כדי לעשות קיר הוליווד צריך שיהיה ציוד המתאים לכך, ומעבר לכך שיהיה ידע מתאים להקמת הציוד.

אנו מדפיסים על בד שמשונית איכותי את השמות שלכם והתאריך, מוסיפים לוגו שנקבע מראש וכך בעצם מעצבים את הבד שיהיה הרקע לתמונות. אחרי שביצענו את כל ההכנות הנדרשות להדפסת הקיר מגיעים עם ציוד סטודיו (מתקן רקעים, תאורה וכו'), בוחרים מקום מתאים באזור הקבלת פנים, ועליו מרכיבים את הבד המעוצב, מצרפים לזה שטיח אדום מהמם ממש כמו בהוליווד!

קיר ההוליווד הגיע אלינו ישירות מהוליווד, שם משתמשים בו כשמארגנים מסיבת עיתונאים (בדרך כלל אחרי הכרזת הזוכים באוסקר) עם הכוכבים הגדולים בהוליווד, הכוכבים עומדים ליד קיר מודפס באותה שיטה עם שלל פרסומים וחסויות ועליו מצלמים את הכוכבים, דבר הנותן שיווק פרסומי לאותם נותני חסויות והמפרסמים.

בעולם האירועים הדבר מעט שונה ועל הקיר מודפס השמות של הזוג או חתן הבר מצווה (כפי שנכתב בהתחלה) וכך בעצם האורחים שמגיעים להצטלם גם מרגישים בהוליווד וגם מקבלים מזכרת ייחודית מהאירוע שלכם! שכמובן בסופו של דבר התמונות המצולמות מודפסות למגנט, ואת כל התמונות המצולמים בעלי השמחה מקבלים על דיסק.

תמונות להמחשה של כוכבי הוליווד על קיר אוסקר: